En İyi 2020 Filmleri (Can Sıkıntısına Birebir!)

En iyi 2020 filmleri sizler için tek tek araştırarak liste haline getirdik. Aşağıdaki listede en iyi filmleri bulabilmeniz mümkün! İşte o filmler;

The Way Back

En iyi 2020 filmleri arasında kendine yer bulan The Way Back, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, eşini kaybetmiş olan ve bundan dolayı da bunalımda olan eki bir basketbol oyuncusunun hayatını konu almaktadır. Jack, bir lisenin basketbol takımında koçluk yaparken, oyuncularının azmi sayesinde tekrardan hayata tutunmaya çalışmaktadır. O çocuklar için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

The Invisible Man

The Invisible Man, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, erkek arkadaşından sıkılan bir kızın, evden uzaklaşarak başına gelecek olan gizem ve gerilim dolu olayları konu almaktadır. Cecilia, evden kaçtıktan sonra yakın arkadaşlarının yanına sığınır. Ama sonradan öğrenir ki erkek arkadaşı ölmüştür ve tüm mal varlığını ona bırakmıştır. Cecilia ise bunun bir tuzak olduğunu ve hayatının çok büyük tehlike altında olduğunu düşünerek, akıl almadık şeyler yapmaya başlamaktadır.

en iyi 2020 filmleri
Bad Boys for Life

En iyi 2020 filmleri arasında kendine yer bulan Bad Boys for Life, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, uyuşturucu satan kişileri yakalamak isteyen iki polisin maceralarını konu almaktadır. Armando Armas, uyuşturucu satan kişileri patronu ve en üst kişisi olarak bilinmektedir. Mike Lowery ve Marcus Burnnet ise, bu uyuşturucu patronunu ele geçirmek isteyen iki polis memurudur.

Onward

En iyi 2020 filmleri arasına giren Onward, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, babalarını kaybetmiş olan iki kardeşin hikayesini konu almaktadır. Babaları ölen iki kardeş, son bir kez daha babaları ile vakit geçirebileceklerini öğrenmişlerdir. Bunun içinse bir büyüye gerek vardır. İki kardeş ise bu büyüyü bulmak için yola çıkmaktadırlar.

The Call of the Wild

The Call of the Wild, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, mutlu bir hayat süren bir köpeğin, aniden tam tersi bir hayata sürmesini konu almaktadır. Posta dağıtmakla görevli olan Buck isimli köpek, artık kendi yolunu çizmek için tek başına hayatla mücadele edecektir.

Sonic the Hedgehog

En iyi 2020 filmleri listemizin son sırasında yer alan Sonic the Hedgehog, sinemaseverlerin çok uzun süredir beklediği bir filmdir. İzleyiciler tarafından en iyi filmler arasında da yer alan bu film, Sonic’in peşinde olan düşmanlarından kaçmasını konu almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir