Makale Yazarlığı

Yaklaşık 2 yıldır profesyonel olarak makale yazarlığı yapıyorum. 2020 yılının tam ortalarında bu siteyi oluşturma kararı verdim. Makale yazarlığı işi benim için en çok zevk veren işlerden bir tanesi. Çünkü insan yazdıkça öğreniyor, öğrendikçe gelişiyor ve geliştikçe mutlu oluyor. Ben de bu yolda ilerlemeyi düşündüğümden dolayı, icerikdostu.com projesini hayata geçirmeye karar verdim.

Gerçek mesleğim havacılık sektörüdür. Havacılık sektörü içerisinde faaliyet göstermekteyim. Boş zamanlarımda da bu site ile haşir neşir oluyorum! İç

Neden İçerik Dostu ?

Site ismini yaklaşık 3 gün boyunca düşündüm. En başta farklı bir proje için bu siteyi açmıştım. Fakat o projeden vazgeçtiğimden dolayı kendi, blog tarzı projeye çevirdim. Site isminin içerik dostu olmasının sebeplerinden en başında, araştırdığım konular ile alakalı en ince ayrıntısına kadar bilgiler sunarak, sizlere daha iyi yazılar elde ettirebilmek için bu şekilde bir isim vermeyi planladım. Araştırdığınız her içerik sizlerin araştırdığı konular ile alakalı olmayabiliyor, işte bu site tam sizin araştırdığınız konular ile alakalı içerik barındıran site!

Profesyonel Makale Yazarlığı

Neden Makale Yazarlığı?

Makale yazarlığı yapmamın en başlıca amaçlarından bir tanesi, ek gelir elde edebilmek ve ek gelir elde ederken, yeni bilgiler öğrenebilmek. Eğer sizler de yazmayı seviyorsanız, bu işe başlayabilirsiniz. Çok meziyet gerektiren bir iş değil. İnternet üzerinden kolayca araştırma yaparak sizler de makale yazarı olabilirsiniz. Kafanızda acaba nasıl olurum? sorularını duyar gibiyim. Bunun için internet üzerinde bir sürü araştırma yapacağınız web siteleri mevcut. Ve yazdığınız makaleleri satabileceğiniz platformlar. Aralarında en sağlamı, r10.net hiç kuşkusuz. Benim de bu kadar yol kat edebilmemin tek sebebi bu oluşumdur. Gittiğim her yerde gururlar bahsettiğim bu platform bana çok şeyler kattı.

Sizler de girip kısaca bir göz atarsanız, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Buradan bütün yönetici kadrosuna ve bütün üyelerine teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

İçerik Dostu Makaleler

Eğer sizler de içerik dostu, seo uyumlu ve kaliteli makaleler yazdırmak istiyorsanız, 0545 787 13 84 numaralı telefonum ile, ya da buradan iletişime geçerek dünyanın en kaliteli içeriklerini elde edebilirsiniz.